PLEN
Przypomnij hasło Rejestracja

Nota prawna

COSMETICS PARTNER (CP) docenia Państwa zainteresowanie swoimi produktami i serwisem internetowym. Nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania serwisu internetowego i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób z serwisu oznacza akceptację niniejszych warunków.

Ochrona danych / Oświadczenie o prywatności
CP może poprosić Cię podczas Twojej wizyty w serwisie o przekazanie informacji osobistych. Przekazanie ich jest zawsze dobrowolne. CP nie wykorzysta Twoich danych zebranych za pośrednictwem serwisu internetowego w żaden inny sposób niż do polepszenia obsługi klienta oraz wysyłki informacji o produktach CP lub specjalnych ofertach. Dla tych celów Twoje dane mogą być przechowywane, przetwarzane.

Logowanie do serwisu
CP umożliwia swoim klientom i innym wybranym podmiotom korzystanie z zawartości serwisu ogólnodostępnego oraz części serwisu dostępnej po zalogowaniu. Dostęp do części strzeżonej jest udostępniany na wniosek zainteresowanego, po rozpatrzeniu przez CP. Login i hasło do serwisu są przydzielone indywidualnie dla każdego użytkownika, i są przeznaczone wyłącznie dla niego. Udostępnianie loginu i hasła osobom trzecim jest ZABRONIONE i może skutkować zablokowaniem dostępu do serwisu. Administratorem loginów i haseł jest CP.

Prawa autorskie
? Copyright Safic-Alcan Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, oraz ich układ w serwisie CP są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną CP lub reprezentowanych na stronie producentów. Kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody CP są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu CP są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Znaki zastrzeżone
Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie CP są zastrzeżone przez ich właścicieli.

Gwarancje i odpowiedzialność
CP dołożyło wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. W żadnym przypadku CP nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować Twój sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, plików, materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych, dźwiękowych i filmowych.

Informacje o produktach
Wszelkie informacje, specyfikacje oraz ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego CP opracowane zostały na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostarczanych przez producentów surowców i wiedzy CP.

Zmiany warunków i zastrzeżeń
CP zastrzega możliwość modyfikacj powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. CP zachęca do okresowego odwiedzania tej strony celem zapoznania się aktualnymi warunkami i zastrzeżeniami.