PLEN
Przypomnij hasło Rejestracja

Nowości

GreenSofts - 3 funkcje dzięki jednemu składnikowi

GreenSofts to nowe propozycje pozwalające na swobodne kreowanie formulacji dostarczając jednocześnie pożytecznych właściwości skórze.

więcej

ORGANIC DIAM'OLÉOACTIF® - skuteczna walka z oznakami starzenia się skóry wrażliwej i reaktywnej

Organic DIAM'Oléoactif® jest aktywnym kompleksem lipidowym otrzymywanym z dębu korkowego oraz palmy kokosowej za pomocą opatentowanego procesu oleo-eko-ekstrakcji. Jest składnikiem przeznaczonym do użycia w przeciwstarzeniowych formulacjach kosmetycznych dla wrażliwej i reaktywnej skóry.

więcej

„Colorcheck by Greentech” - innowacja dla formulacji ekstraktów roślinnych

Kolor ekstraktów roślinnych i szczególnie jego niezmienność jest zawsze problemem formulacji kosmetycznych. Prezentujemy oprogramowanie, które jest innowacyjnym narzędziem on-line, służącym do analizy kolorymetrycznej oraz kontroli stabilności.

więcej

DANDRILYS® przeciwko łupieżowi i swędzeniu

Dandrilys® jest naturalnym składnikiem aktywnym, który może zastąpić dobrze znany chemiczny produkt - pirytionian cynku. Dodatkowo do swojego działania przeciwłupieżowego Dandrilys® ma bardzo dobre działanie oczyszczające, kojące i przeciw swędzeniu.

więcej

XYMELYS 45® - ochrona skóry wrażliwej

Xymelys 45® jest naturalną substancją aktywną, która potrafi szybko koić delikatną skórę. Oprócz doskonałych właściwości kojących i łagodzących Xymelys 45® posiada ważne właściwości antyoksydacyjne oraz matujące.

więcej