PLEN
Przypomnij hasło Rejestracja

Kosmetyka męska

SOMITINE®

Właściwości:

przeciwstarzeniowe, rozjaśniające / rewitalizujące

Zastosowanie:

pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, pielęgnacja słoneczna

Certyfikaty:

Energia jest niezbędna do życia. W skórze energia pochodzi z mitochondrialnego ATP komórek. ATP to „paliwo” dla komórek i kluczowy składnik metabolizmu energetycznego. Kiedy poziom ATP zmniejsza się, redukuje się „bateria” komórki, a łańcuch oddechowy i metabolizm energetyczny spadają. W konsekwencji, zaburzona zostaje struktura skóry.
Somitine® to substancja aktywna mająca na celu naładowanie “baterii” komórek, a przez to przyspieszenie cyklu energetycznego w skórze. Somitine® poprawia metabolizm energetyczny przez pobudzenie zarówno łańcucha oddechowego, jak i metabolizmu glukozy. Dzięki temu, że aktywność komórkowa i metabolizm są pobudzone, zwiększona jest regeneracja komórki, a skóra jest rewitalizowana. Somitine® jest więc w stanie ochronić młody wygląd skóry, jej promienność i blask.

W badaniach in vivo wykazano, że 3% Somitine® stosowane 2 razy dziennie przez 28 dni, dwukrotnie zwiększa świetlistość skóry w stosunku do placebo. Dodatkowo Somitine® redukuje “tłusty” wygląd skóry o prawie 50% w porównaniu z placebo.

Somitine® sprawdzi się w produktach anti-ageing, przywracających świetlistość skóry, regenerujących i nawilżających, także w pielęgnacji skory wrażliwej, nadreaktywnej i z tendencjami do atopii.