PLEN
Przypomnij hasło Rejestracja

Substancje aktywne

KIGELINE®

Właściwości:

modelowanie ciała

Zastosowanie:

pielęgnacja ciała

Certyfikaty:

Piersi łączą się z klatką piersiową za pomocą więzadeł Coopera, a ich ciężar opiera się jedynie na tkance skórnej. Urodzenie dziecka, wahania wagi i zmiany hormonalne prowadzą do spadku napięcia i jędrności biustu, a zjawisko to jest uznawane za problem estetyczny. Stosowanie substancji o działaniu hormonopodobnym zwiększa aktywność fibroblastów w skórze, podobnie jak zawartość wody, kolagenu i kwasu hialuronowego, co indukuje odzyskanie jędrności struktury naskórka.  
Kigeline® to substancja pozyskiwana z owoców Kigelii afrykańskiej, zawierających flawonoidy i saponiny steroidowe. Dzięki hormonopodobnemu działaniu saponin steroidowych, a także uszczelniającym naczynia krwionośne właściwościom flawonoidów, Kigeline® wykazuje doskonałe właściwości ujędrniające.
Składnik jest standaryzowany na zawartość flawonoidów (wyrażonych za pomocą rutyny): 10-100mg/l oraz saponin (wyrażonych za pomocą ruskogeniny): 0,5-10g/l.
Badania wykazały, że Kigeline® w stężeniu 5% pozytywnie wpływa na jędrność biustu, a także gładkość i elastyczność skóry, natomiast w stężeniu 20% w ciągu 21 dni pomaga podnieść biust aż do 70%.